did-i-say-something:

Мирише на теб

Обичам да мирише на теб. Обичам аромата ти да изпълва въздуха, който вдишвам, да се просмуква през тениската ти, която ми даде да облека и да се впива чак до кожата ми, която целуваш. Обичам сутрин душата ми да закуси с топла прегръдка, а после очите ми да видят твоите. И мразя когато те няма по мен. Когато и последната капка от твоят парфюм пресъхне. Мразя когато те няма до мен, когато сама се събуждам, когато отварям очи, а ми се ще да сънувам.

- Е.Т.

(via babeimissyoutoomuch)

viintageliibra-deactivated20230:

Marry that man who calls you back after an argument just to remind you that no matter how difficult things get he isn’t going to leave you.

passionless-nights:

(не)реално

И сякаш малък дявол

Застанал бе до мен

И шепнеше да го обичам,

А аз

Влюбена в едни ангелски очи,

Така внимателно го слушам,

Погребала под мен всички минали любови,

Укрилена от пулса на едно обикновено създание човешко.

-П. Т.

(via babeimissyoutoomuch)

keeptolking:

Нищо не може да бъде извратено,

мръсно или неприлично,

когато между двама души съществува

ненаситно умствено и физическо привличане.

myminiworldd:

- Плашиш мъжете, знаеш ли?


- Така ли? - повдигна крайчетата на устните си в лека иронична усмивка - И с какво?


- С “прекалената” си искреност.

С прямотата и честността си.

Те са свикнали с маските, разбираш ли?

И всеки път се опитват да ти припишат такава. Лъжата им е станала поносима.

И удобна (все пак истинското лице на някой крие опасности, защото е непредвидимо).

И я предпочитат (мазохизъм, може би?!), защото я познават. Загубили са способността си да я различават.

А твоите истини режат като нож. Зашлевяваш им шамар с тях.

Намираш им раните с деликатните си пръсти и думите ти са солта,

която сипваш в тях.

Боли ги … Усещат се разкрити и слаби.

Не са свикнали да бъдат слаби пред жена.

Плашат се и бягат,

осъзнали че си Дявол от Рая,

който не могат да заблудят,

нито да вкарат в безчувственото си легло, нито да те натикат в златната си клетка

или да те проиграят на карти.

Плаши ги това, че си лека,

но не от онези платени жени,

а по душа, присъствие и усмивка.

И стъпваш леееко в душите им.

Почти без да усетят …

И хем си лека като перце,

хем си трудна - за тях си като сейф … Комбинациите, които могат да пробват

са хиляди, но …

само една отключва сърцето ти.


Плашиш ги, момиче.

Оставяш им избор и бягат.

Защото днес е модерно

да “оковеш” някой за себе си,

да го контролираш, лъжеш и манипулираш..

Ти не го правиш,

даваш им избор и свобода …

И те бягат, защото не знаят

какво е да ги обичат безкористно.

Не знаят какво да правят с такава любов.

Не знаят и как да я задържат …

Абсурдно … като целия Свят.


Но има едни мъже,

които са се научили на оставане.

Те знаят как да спечелят

устат Дявол като теб.

Научили са се на разгадаване на мълчания;

на обичане на истини;

на посрещане на мълнии;

на ценене на честност;

на овладяване на женски бури;

на диалог с очи;

на неизречени, но спазени обещания

и да не влюбват жените в своя маска,

а в истинските тях.

Знаят как да спрат катаклизма от необузданите ти емоции

и да ти върнат усмивката

по възможно най-простичкия начин.

Такъв мъж си заслужава

да не спираш да търсиш.

Да търсиш … да търсиш …

Докато не ти останат сили

от пълното ти с необременена любов сърце.

И когато го намериш …

Да потънеш в очите му …

(да са ти звездите)

в ръцете му …

(да са ти дом)

в сърцето му …

(да ти е Вечерница)

във всяка частичка от Него ….

(да ти е Вселена)

И да знаеш - на сигурно място си.


А всички други преди Него са …

урок по обичане …

на Себе си.


Николета Иванова

(via babeimissyoutoomuch)